KLIMATYZACJA

KLIMATYZACJA – to nie tylko systemy chłodzenia, ale również ogrzewania pomieszczeń. Jako firma z długoletnim doświadczeniem zapewniamy kompleksową usługę doboru urządzeń, od  projektu ,montażu i serwisu gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich oferowanych przez nas urządzeń i nie tylko. Poprzez ponad 30 letnie doświadczenie cieszymy się wieloma pozytywnymi referencji świadczących o wysokim poziomie wykonywania usług.

Oferujemy wiele modeli z najwyższej półki klimatyzatorów z dostępnych na polskim rynku. O ponadprzeciętności tych urządzeń stanowi najnowocześniejsza technologia pozwalająca na niezwykle cichą i energooszczędną pracę nawet w ekstremalnych warunkach temperaturowych ( działają nawet w minus 30°C dla funkcji ogrzewania ), oraz klimatyzatory te posiadają  szeroki wachlarz funkcji w tym rozbudowany system sterowania.

W montowanych i sprzedawanych przez nas klimatyzatorach udostępniony został naszym klientom w standardzie; jonizator plazmowy, który redukujący szkodliwe dla zdrowia mikroorganizmy w tym bakterie i wirusy z filtrowanego powietrza, natomiast  kontrola kierunku nawiewu w dwóch płaszczyznach w pionie i poziomi doskonale rozprowadza nawiewane powietrze w pomieszczeniach.

Klimatyzatorem  można sterować  na przykład za pomocą bezprzewodowego pilota lub z aplikacji Wi-Fi na iOS i Androida. Wysoki współczynnik efektywności chłodzenia ( tz.SEER ) wynosi nawet 8,5, a odpowiednik dla ogrzewania ( tz. SCOP) osiąga poziom 5,1 to wysokie parametry.

Posiadamy modele klimatyzatorów, które charakteryzują się najcichszą pracą na rynku. Osiągają na najniższym biegu ciśnienie akustyczne rzędu 18-19 Db(A) , co jest odpowiednikiem ludzkiego szeptu lub szumowi liści na słabym wietrze. Jako Firma montujemy klimatyzatory dla użytkowników ceniących sobie wyjątkowy designem połączony z wydają pracą. Klimatyzatory dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Klimatyzator nie tylko znacząco podniesie komfort w Państwa  mieszkaniu, lecz również świetnie dopełni aranżację każdego wnętrza. Atrakcyjny wygląd sprawia, że jest idealnym połączeniem  stylu i jakości.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania  do domów, hoteli, biur, sklepów w tym serwerowni. Montujemy i sprzedajemy klimatyzatory typu naściennego splitu. Jest to najczęściej montowany rodzaj klimatyzatorów w pomieszczeniach. Popularne są również  systemy multi to znaczy, że jest  kilka urządzeń wewnątrz pomieszczeń nawet odległych od siebie połączonych z tylko jedną jednostką zewnętrzną ( poprawia do wygląd estetyczny budynku na zewnątrz ).

W pomieszczeniach zwłaszcza biurowych często montujemy klimatyzatory kasetonowe (tz .sufitowe ), są również dostępne klimatyzatory przypodłogowe lub kanałowe. W swojej bogatej ofercie klimatyzatorów posiadamy wiele dobrze znanych i renomowanych firm dostępnych na naszym rynku.

Zobacz co piszą o nas

Zasięg naszego działania

Oto miejscowości w których wykonywaliśmy nasze usługi: Świdnica, Wałbrzych, Wrocław, Kłodzko, Strzegom, Strzelin, Jelenia góra, Nowa Ruda, Świebodzice, Ząbkowice Śląskie, Łagiewniki, Kamienna Góra, Jawor, Karpacz, Żarów, Głuszyca, Bielawa.

Kontakt

Nasz adres

ul.Bohaterów Getta 20,
58-200 Dzierżoniów

Napisz do nas

kontakt@amj-serwis.pl

Jesteśmy tutaj!

© Copyright AMJ-Serwis.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - Polityka Prywatności