FOTOWOLTAIKA

Fotowoltaika  - to  ogrzewanie i prąd  za darmo. Zostań  niezależnym od ciągłych wzrostów cen za energię elektryczną. Jako autoryzowany partnerem najlepszych producentów montujemy zestawy fotowoltaiczne do produkcji prądu na własne potrzeby. Tak dobieramy mini elektrownie słoneczne, aby ich produkcja pokrywa zapotrzebowanie na całą energię w domu. Uzyskanym darmowym prądem produkowanym nawet w pochmurne dni za darmo  możemy korzystać nie tylko z wszystkich urządzeń elektrycznych, ale również ogrzewać własny dom – na przykład Pompą Ciepła , ale również niesamowitymi Foliami Grzewczymi - Dream Heat. Nie musisz pokrywać kosztów instalacji jednorazowo, a cala inwestycja może być rozłożona  na raty w czasie.
 
Jak można sfinansować swoją inwestycję? Oferujemy Ulgi z programu „Czyste Powietrze”, Kredyty bankowe oraz Leasing na uruchomienie systemu Fotowoltaicznego (ulga to dopłata 5.000 zł + ulga podatkowa 18 % w rozliczeniu rocznym ). A Leasing na okres 5 lat na 112-114%, lub Kredyt na 40 rat oprocentowany na 0% , RSO=0% , albo Kredyt do 10 lat w oprocentowaniu stałym na 2,4 % . Oferujemy bezpieczeństwo z najlepszymi producentami gwarantują, dobrą jakość i sprawdzoną trwałość systemu.

Natomiast produkcja energii będzie rozliczana według poniższej kolejności ok.30%-75% wyprodukowanej energii będzie zużyta w czasie rzeczywistym. Czyli całkowicie wstrzymany pobór energii z naszego zakładu energetycznego ( np. Tauron ). A pozostała wyprodukowana część energii elektrycznej zostanie bilansowana z zakładem energetycznym na mocy ustawy – tz. za każdy kilowat wyprodukowany i wprowadzony do sieci energetycznej otrzymamy zwrot 0,8 kW. Co w praktyce wyprodukowane nadwyżki energii z okresu letniego pokryją niedobór w okresie  zimy, a bilans roczny może się zbliżyć do zera.
 
Jak dobrać w dużym uproszczeniu system Fotowoltaiki do ogrzewania domu lub firmy; możemy przyjąć odpowiednio dla domu o powierzchni 100 m2  przy bardzo dobrym ociepleniu to moc zestawu 3 Kw, a przy średnio ocieplonym budynku to 4,5 Kw. Dysponując powierzchnią użytkową 150 m2 przy bardzo dobrym ociepleniu to moc zestawu 4,5 Kw , a przy średnio ocieplonym budynku moc 6,5 Kw.
      
Jakiej instalacji fotowoltaicznej potrzebujesz ?

  • Jeśli płacisz za prąd na przykład między 50-150 zł miesięcznie to potrzebujesz ok. 2 kW oraz minimum 14 m2 powierzchni dachu lub miejsca na gruncie.
  • Przy opłatach miesięcznych miedzy 151-250 zł to instalacja o mocy 3 Kw i 21 m2  powierzchni dachu lub miejsca na gruncie.
  • Przy opłatach miesięcznych miedzy 251-350 zł to instalacja o mocy 4 Kw i 28 m2  powierzchni dachu lub miejsca na gruncie.
  • Przy opłatach miesięcznych miedzy 351-450 zł to instalacja o mocy 5 Kw i 35 m2  powierzchni dachu lub miejsca na gruncie.

Koniecznie skontaktuj się z naszym ekspertem wtedy dobierzemy instalację Fotowoltaiczną do potrzeby Twojego domu lub firmy.

Zobacz co piszą o nas

Zasięg naszego działania

Oto miejscowości w których wykonywaliśmy nasze usługi: Świdnica, Wałbrzych, Wrocław, Kłodzko, Strzegom, Strzelin, Jelenia góra, Nowa Ruda, Świebodzice, Ząbkowice Śląskie, Łagiewniki, Kamienna Góra, Jawor, Karpacz, Żarów, Głuszyca, Bielawa.

Kontakt

Nasz adres

ul.Bohaterów Getta 20,
58-200 Dzierżoniów

Napisz do nas

kontakt@amj-serwis.pl

Jesteśmy tutaj!

© Copyright AMJ-Serwis.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone - Polityka Prywatności